Для голосування необхідно авторизуватись

Я хочу знати

#проза
Мені все рівно, як ти заробляєш собі на життя. Я хочу знати чи готова ти «вистрибнути зі своєї шкіри», розплатившись купюрами своєї душі, щоб стати кимось іншим? Тим, ким завжди мріяла? Стати собою. Бути дикою і танцювати, як божевільна, щоб аж щастя лилося через край?

Мені все рівно, де і з ким ти живеш. Виживаєш. Я хочу знати про що ти думаєш, тільки-но відкриваєш вранці свої очі. Про що мрієш? Яке бажання загадуєш, коли бачиш падаючу зірку в небі? Як часто ти дивишся на зорі?

Мені все рівно скільки у тебе грошей. Я хочу знати від чого болить твоє серце і чи готова ти знову і знову ризикувати заради кохання? Ти віриш в кохання? Ще віриш?

Мені все рівно, якого кольору твої очі. Я хочу знати, чи бачили твої очі пітьму, чи занурювалася ти на саме дно печалі? Чи вмієш ти бачити красу в тому, що некрасиво? Чи готова ти після ночі виснажливих сліз одягнути вранці посмішку на обличчя і дарувати її навіть тим, хто цього не вартує?  Винуватцям твоїх сліз.

Мені все рівно скільки тобі років. Я хочу знати чи готова ти виглядати смішною, шаленою та божевільною заради кохання, мрій та пригод? Жити без стереотипів та обмежень? Вчитися на своїх помилках і знову робити їх. Збільшувати дозу життя. Звикати. І знову збільшувати. Навіть, якщо всьому є своя ціна, певна плата.

Мені все рівно в якому знаку зодіаку знаходиться місяць в твоєму гороскопу. Я хочу знати, чи можеш ти бути чесною сама з собою? Не зраджувати свою душу? Довіряти? І бути тією, кому можна довіритись? Чи зможе ця маленька дівчинка вистояти і стати ще більш відкритою до світу, який кожного дня випробовує її на міць?

Мені все рівно скільки губ тебе цілували. Я хочу знати, чи можеш ти бути наодинці з собою, чи подобаєшся ти собі у відображенні порожнечі, як часто ти дивишся в очі своїм демонам? Я хочу знати, що наповнює тебе зсередини! І що там за маскою? Осколки того, що колись було душею? Набір виразів та емоцій? І що залишиться, коли з твого прекрасного обличчя губами, руками, словами, зізнаннями, обманом здеруть маску? Що залишиться, коли не буде нічого? Я хочу знати.

3

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

Марина Хава

302
Коментарі: 0Публікації: 81Реєстрація: 09-08-2020

Срібне перо

Достижение получено 11.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 09.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій