Ледь чутно музика десь грає,
Летять акорди із вікна.
Чомусь мелодія так крає,
Чи, може, то співа весна?
Ці переливи тонкі, ніжні,
Зі мною слухає й душа.
Вони мені, неначе рідні.
Весняна музика втіша.
Але в думках вже тепле літо,
Весни залишився лиш крок.
Тепла її ще недопито,
На двох з тобою цей ковток.
Весна холодна і тривожна,
ЇЇ не можна не любить.
Подарувати щастя може,
Не важко їй оце зробить..
Нехай дощі, холодний вітер,
Але моя рука в твоїй.
То це найкраще диво в світі,
Це – час для здійснення надій!

Думок на тему “Музика весни”
весна – вона зажди прекрасна… і своїм дощиком і сонцем за вікном