Автор місяця

На цій сторінці,  буде відображено рейтинг публікацій, які найбільше сподобались користувачам сайту, а автор найкращої – стане “Автором місяця”, отримає відзнаку та грошову премію від Видавництва книг “Лілія” у номінації “Автор місяця”.
* враховується не абсолютний рейтинг, а його приріст за останній місяць, тому допис, який був опублікований раніше, але з якихось причин не набирав високої кількості вподобань користувачів, може “вистрілити” в будь який момент у майбутньому.
* незалежно від рейтингу “Автором місяця” не може ставати одна і та ж людина протягом 6 місяців (у такій ситуації обиратиметься наступна за рейтингом публікація).
* підсумки місяця підбиватимуться в останній день місяця із відключенням відображення рейтингової таблиці цього дня(“день тиші”), при цьому голосувати дозволяється і всі голоси враховуються, навіть останнього дня, а список всіх користувачів, які проголосували відображатиметься під відповідною публікацією.

12345...46

Історія переможців:

Березень 2019

*автор березня визначатиметься в кінці місяця

Лютий 2019

“Вірші” – Леся Гринців

Віталій Савчук був “Автором листопада 2018”, (менше 6 місяців тому), через це “Автором місяця” вибрана автор наступної за рейтингом публікації.

Січень 2019

“Так ніхто не кохав” – Діана Кур’янова

Грудень 2018

“Вона” – Ольга Тимошенко

Листопад 2018

“Агов, українці!” – Віталій Савчук

Жовтень 2018

“Та не свята я” – Олена Шабанова

Вересень 2018

“У неї доля стрілася з війною” – Світлана Савченко

Серпень 2018

“Маргарита” – Maria Slobodyanik

Липень 2018

“Обійми мене” – Mariya Senkiv