Де порятунок віднайти ?
О, Всесвіте байдужий !
Для чого я, для чого ти
Із німоти наружу
Родилися. Лиш просто так ?
Чи за велінням Бога ?
Перед тобою мов жебрак
Чекаю допомогу
Де порятунок віднайти ?
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Де порятунок віднайти ?
О, Всесвіте байдужий !
Для чого я, для чого ти
Із німоти наружу
Родилися. Лиш просто так ?
Чи за велінням Бога ?
Перед тобою мов жебрак
Чекаю допомогу