Прийшло в “приват” сьогодні побажання
від друга – усе щиро, від душі!..
Слова хороші на картинці-привітанні
й дописано:”Ти іншим розішли!”
Я дякую!..А слати…та чи треба?..
Хіба картинка щастя принесе?..
Воно ж не упаде, як манна з неба…
Тож вибачайте, далі не піде…
Не треба, вас прошу, не ображайтесь!..
Я сам (було!) таким “грішив” колись..…
Не варт зусиль, ви цим не переймайтесь!..
Та краще добре слово:”Ти держись!”
Бабинець Ю.Ю.

Думок на тему “Перешли!”
Це правда Юрій!Дуже влучно!