Залишився ти у мене
Найрідніший на землі,
Бо нема вже мами й неня,
Нема близької рідні.
Були дядечко і тітка.
Наче ріднії батьки,
Але й тих Господь покликать
В райський сад вже поспішив.
Ти один для мене нині
Друг, коханий, рідний брат.
Дивлюсь в очі твої сині,
Стільки бачу там тепла
Та любові і надії,
Як безмежний океан.
Доля щастям хай засіє
Із тобою, любий нас.
2020 р.

