Авторська пісня
Божа Матір прийшла у Кипляче,
Одягнувшись в одежу просту, –
Чи хтось з інокинь серцем побаче
За цим одягом Діву Святу?!
За вікном була осінь імлиста,
З даху капало, наче з-під вій,..
Біля храму стояла Пречиста,
Як бабуся, в хустинці простій.
Коло сходів сестрички юрмились,
Що на послусі тут зазвичай:
– Ви, бабусю, напевне, втомились,
Можна вас запросити на чай?
А бабуся з любов`ю мовчала,
Лиш в очах синє небо пливло!
Служба Божа з віконця лунала,
І так добре на серці було!..