Відгреміли останні бої,
І не чутно відлуння гармати,
Та стікають ще сльози мої,
І за дітьми ще плаче мати.
За селом зеленіють поля,
В небі ластівка сонце стрічає.
І не плаче вже більше земля,
Тільки дочка на батька чекає.
Не в кайданах,а вільно ходжу,
На всі груди я хочу кричати.
в пам’ять образ я Ваш збережу,
Безіменний та вільний солдате.
Ви тримали спасіння в руках
І його пронесли через муки.
Буду плакати в Ваших ногах,
Слова Вашого,зберігаючи звуки.
Що стрічаю я вільно весну,
Що несли мир усіми світами,
Не співаю я пісню сумну,
А кажу:”Дякую Вам,Ветерани”.
Дякую Вам, Ветерани