У чому щастя ти мене питаєш?
|
У чому щастя ти мене питаєш? У чому радість у моїм житті, Минули місяці,роки… -Невже і досі ти не знаєш? -У зорях щастя,в місячному сяйві, У осені дарунках золотих У літа різнобарв’ї… У хмарах ніжних і пухких. -У шумі верб і шепоті трави, У сяйві сонця,у дощі, У блискітках отих, що на ріці, Є певне щастя і у хлюпанні води. Потрібно бачити,а не дивитись, Ти не слухай,а почуй… Лиш треба вчасно зупинитись- Тремтіння струн весни відчуй. Ти чуєш?То вітру лине пісня На полях,в лісах,долинах, У горах,у садах,степах… То казка давня і чарівна. Бо то відлуння мрій і голоси усіх віків, Покkадені на музику,відбиті у моїх віршах
|