І плакала земля моя й кричала
О Господи! Тож скільки ще? Скажіть?
Невже і голоду й війни було замало?
Що люди не навчилися любить.
Скрізь вороги, брехня, лукавство й смута
Усюди зло і ворог брату брат.
Жорстокий світ??? Тож люди в нім отрута.
Коли і рідний рідному не рад.
Не нарікайте що так тяжко жити
Бо кожен пише сам життя своє
І все залежить як ви вмієте цінити
Це сьогодення, те що зараз є.