«Маленька казка»
Маленька казка спить на підвіконні,
І схлипує спросоння, як дитя.
Лунає музика, розмови телефонні,
Вона ж іде потроху в забуття.
Згадались дні, коли була потрібна,
Як жили нею діти і старі.
На ній тоді була одежа срібна,
Поволі дні ішли в календарі.
Каміну хрускіт, теплий – теплий плед,
І чай із липи, в кріслі – гамаку.
У блюдечку, із квітів добрий мед,
Із молоком , малечі до смаку.
Бабусі голос – ніжний переплет,
Звучав для її любих онучат.
І казка виривалася з тенет,
Про мавку, домового, потерчат.
Жила чарівна казка на устах,
Про чудо – глечик, гребінь та гусиню.
Про благородні битви на мечах,
До смерті віддану графиню.
Минає час той, утікають дні,
Згасає диво,спалене людьми.
Десь спить маленька казка на вікні,
Спросоння умиваючись слізьми.