Зайшов раз до радиста-друга
(Дивлюсь:чогось не вистачає?):
-А де ж це твій…ПАПУГА?..
-Продав(давно його немає)…
Але клітка…не пуста
(Лиш поглянь,що маю);-
Думаю,що неспроста…
Дятла(!)там тримаю!..
-Завів краще б молодицю,
Ніж ТАКЕ творити:
Мабуть,хочеш оцю птицю
Навчить говорити?
-Та ні.Це-занадто дуже
(Налив Клим слив’янку)!
Ну,щоб умів він,друже…
Вистукувать”морзянку”!