Для голосування необхідно авторизуватись

Додумався…

 Зайшов раз до радиста-друга

(Дивлюсь:чогось не вистачає?):

-А де ж це твій…ПАПУГА?..

-Продав(давно його немає)…

 

 Але клітка…не пуста

(Лиш поглянь,що маю);-

Думаю,що неспроста…

Дятла(!)там тримаю!..

 

 -Завів краще б молодицю,

Ніж ТАКЕ творити:

Мабуть,хочеш оцю птицю

Навчить говорити?

 

 -Та ні.Це-занадто дуже

(Налив Клим слив’янку)!

Ну,щоб умів він,друже…

Вистукувать”морзянку”!

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій