Ех,здоров’я мала забагато
(Тепер…слаба стала Сіма),
Не те,що нинішні дівчата-
Виной ЧАЕС і”Фукусіма”!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Ех,здоров’я мала забагато
(Тепер…слаба стала Сіма),
Не те,що нинішні дівчата-
Виной ЧАЕС і”Фукусіма”!