Для голосування необхідно авторизуватись

Перше кохання

На той час навчалась в школі, в другому класі, тоді й сталося  моє  перше кохання.

Вчителька зайшла в клас з таким, гарним, світловолосим  хлопчиком з блакитними оченятами, привіталась і познайомила з новим учнем. Він сподобався мені з першого погляду, дитячого погляду, мою усмішку ніхто не побачив, а я вже знала, кому усміхалася.

Кожного дня, споглядала його, він, мабуть, це бачив,  як мені тоді здавалося. На уроках десь літала в мріях,  мені  хотілось,  якось привернути увагу до себе.

Та ось прийшла така нагода. Наша сім’я багатодітна, одягалися скромно, моя старша сестра закінчувала швейне  училище і взялася зі старої шуби, викроїти і пошити мені нову. Скільки днів я ходила і мріяла, коли вона буде готова, прийду до школи найкрасивіша дівчинка і він мені скаже:»Яка ж ти сьогодні гарна!»

Нарешті цей день прийшов. Встала рано, одягла і довго дивилася в дзеркало, пішла до школи в передчутті чогось неймовірного. Заходила до класу, землі неначе не торкалася. Він стоїть і дивиться на мене, очі стали ще більшими, коли підійшла ближче. Той заради кого, летіла на крилах з сміхом сказав:»Ти,що в собаки шубу позичила?» – і почав дуже гучно сміятися.

Моя реакція була миттєва, з усієї сили вдарила  шкільною сумкою. Він не чекав такого і тільки зміг сказати:»Ти хлопець, а не дівчина!» Та мені було вже байдуже, моє кохання на цьому закінчилося.

25.02.2021

5

Автор публікації

Офлайн 2 години

Liza Bird

364
Коментарі: 86Публікації: 114Реєстрація: 30-12-2020

Золоте перо

Достижение получено 07.04.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 04.04.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 22.01.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій