У тихому кафе у час вечірній,
Коли і ти, і я звільнились від образ,
А за шибками пливла ніч покірна,
Нас зачаровували звуки в стилі джаз.
Гітара плакала мотив журливий.
І саксофон аж вібрував у серці.
На бонго відбивали ритм примхливий.
Твоє “люблю” лягло на малу терцію.
Я усміхнулася. Тепло блукало шкірою.
І джаз. І ритми в димі цигарок.
Ніч за вікном уже здавалася не сірою.
Як добре, що зробив ти перший крок…
Фото з інету
