Погасли зорі вчорашніх надій…
Забракло любові твоєї …
Сльоза покотилась, торкнулася вій,
Душі не відчула своєї…
І стало так сумно, і світ потьмянів,-
І серце у тузі забилось…
А захід палав, все більш багрянів,-
Життя у вогні цім спинилось…
Не може життя існувать без надій,
Без мрій у кохання, без віри…
Бо буде у прірві стихій безнадій,
Лишиться назавжди в зневірі…
Але і в терпінні життя – не життя,-
Хай краще погаснуть всі зорі!..
Бо прийде брехня… І життя – на сміття,-
Хай будуть стосунки прозорі!..
Погасли зорі вчорашніх надій…