Давно не бачилися. подруго дитинства,
Вже вісім років ти серед війни,
Від малої батьківщини теж неблизько,
А там, де гинуть ще чиїсь сини.
Як хочеться вже миру українцям,
А особливо тим, хто там живе,
Де постраждати кожен день боїшся.
Нехай Господь від горя вбереже
Тебе й дітей та онучат, родину,
Спокійні будуть ночі й світлі дні,
Більше ніхто від куль нехай не гине
Так хочеться усім й також мені.
2022 р.

