Ой, на дубі на високім
Сидів чорний-чорний ворон,
Пір”я своє чистив.
А під дубом козаченько
Лежав собі, склав рученьки,
Ніби спати ліг він.
Але сон той став вже вічним,
Бо за Україну згинув
Син її хоробрий.
Спи спокійно, спи, козаче,
Ворон все на дубі кряче,
Береже він сон твій.
2022 р.

