А горобчики малі
Цвірінчали на гіллі,
Сіре пір”я розпушили
І з зимою говорили:
-Ой, ти, зимо круглобока,
Кучугур не сип високих,
Бо ж поїсти не знайдем,
А без цього пропадем.
Скажи вітру-вітровію
Хай не дуже дме та віє,
Як насіння в сніг впаде,
Де його тоді знайдем?
Попроси мороза-брата
Не всі річеньки скувати,
Хай залишить хоч струмок
Випити води ковток.
А коли ми наїмося.
Холоду не боїмося.
2015 р.

