Різні міста за вікном, тай нехай…
В мене Тернопіль, в тебе Гонконг чи Китай.
Різні думки в голові, різне бачення,
Не помагає ні інтернет ні телебачення…
Так хочеться сісти на авіа лайн,
Прошепотіти усім до побачення.
Не рятує мене вже ні кава ні чай,
Минуле не має великого значення.
Але ти просто живи, живи та кохай!
Якщо слова не ті, прошу пробачення.
Сторінку дня нового відкривай,
Й не сприймай на свою сторну звинувачення.
Різні міста за вікном, тай нехай…