Таблеток сто(!)дістала (Були у куми з собою) І усі їх…поковтала, Запиваючи водою. Вголос кум подумав: -Ох,біда(!!!)яка у вас!.. Лікар порадив,кумо, Це робити повсякчас? -Ні.Стають непригодні Медикаменти тії, Бо кінчається сьогодні… Термін їх дії(!)…
біда
1 post