-А чого Гриць-патлатий В склад не потрапляє? -Зробився”сліпуватий” (Воріт…не добачає)… А раніше частенько грав… -З зором не повезло герою? -Так.Бо тоді…чуприну мав КОРОТШУ(!)УТРОЄ(!)…
частенько
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-А чого Гриць-патлатий В склад не потрапляє? -Зробився”сліпуватий” (Воріт…не добачає)… А раніше частенько грав… -З зором не повезло герою? -Так.Бо тоді…чуприну мав КОРОТШУ(!)УТРОЄ(!)…