добре
3 posts
Заходить друг похнюплений, Зажурений,насуплений (Таким його не бачив зроду- Немов опущений у воду)… -Що за життя у тебе нині? -Суцільний мат. -От,свині- Таку людину ображають!!! -Та ні.У шахи добре грають!..