До зали Нюра зайшла (Оперу любила сильно), Своє місце знайшла І всілась повільно… Збоку”мобіла”заграла Й задвигалась фігура: -Алло!..Ні…Не брала… -Тихше…увертюра(!)… -Що?-сусідка проказала (Аж здригнулась Нюра);- Це-“Нокія”щоб ти знала (Сама ти…”увертюра”)!..
фігура
3 posts
Переможець забігу Не стримав печалі, Одержавши…фігу Замість медалі… -З доріжки,як нада, Й на крок не зійшов; Другим не завадив І першим прийшов!.. Старвся ж,Аллусю, Не шкодуючи ніг?!. -Так він же,дідусю… Під бар’єрами(!)біг!..
І небо чорне, І місяць спілий – Хвилює, квилить, Як буря морем. А в ньому тоне Корабель білий; Так серце хилить, Скидає з трону – Холодне слово, І тягне на дно. Але все одно, Коли в оковах Любов безмовна, – І так дано.