Інспекторша на прямій Авто зупинила… -За що(зарюмсав водій) Фортуна немила? Я від правил,як нада, Не відступив і кроку… Жінка витягла помаду І стала(із лівого боку): -Не нийте(почув грубо Маршрутник Оверко): Підправити треба губи, А я…забула люстерко!
фортуна
1 post