-Ну,ви,куме-суперклас (Пересвідчився я знову)- Мене дивуєте щораз (Ніби джин казковий). -Так.Умію я геть усе робити (Ви не помилились!!!)… -Не встиг пляшку я відкрити, Як ви…уже з’явились!..
геть
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Ну,ви,куме-суперклас (Пересвідчився я знову)- Мене дивуєте щораз (Ніби джин казковий). -Так.Умію я геть усе робити (Ви не помилились!!!)… -Не встиг пляшку я відкрити, Як ви…уже з’явились!..