Ходить ніч коло вікна, питається в горобця: “Скоро нічка темная, чи закінчиться зима?” А горобчик: ‘Цить” і “цить,” бо весна уже летить, до гніздечка вже пора, скоро скінчиться зима. “Під дах скоро полечу подрімати досхочу, там старе гніздечко, тепле кубелечко. Поки вітер надворі і вже світять ліхтарі, поки холод і […]
горобець
1 post