Йду додому й бачу диво (Чи,може,верзеться?): На балконі кіт грайливий До кімнати рветься… Донька двері відімкнула;- Наставила їжі;- Й в ІНТЕРНЕТ гайнула По новини свіжі… -Де ж це котик наш Натан (Не бачу його з тобою)? -Та відправила…на БАН За порушення спокою!..
грайливий
1 post