Сава з кумом зустрівся (І спитав його Тадей): -Коли на світ з’явився Підводний…хокей(!)?.. -Скажу,куме,без обману (Лиш подумаю як слід)- Тоді,коли…розтанув На…ковзанці(!)лід!..
хокей
2 posts
Було це років з три (У хокей я колись грав)… Одного разу після гри Завгосп таке мені сказав: -Ох,сьогодні ж ви і грали (Такі наламали дрова)… -Ми ж дали!?. -Поламали… Ключок десятків з два…