«Сині сутінки – то вечір, а темно-сині – це ніч.» (Джеймс Джойс) Славко робив гімнастику тільки під час негоди. […]
іронічний неореалізм
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok«Сині сутінки – то вечір, а темно-сині – це ніч.» (Джеймс Джойс) Славко робив гімнастику тільки під час негоди. […]