Ой, тролиночка легонька, легонька-легонька, бо від неї не боліла в мера головонька. Як панове із “Прямого” тролили-казали компромат, а чи вітання, ми не розібрали. Або може то реклама була від “Прямого”, привітайте як годиться і того, і цього. Про рекорди нагадали як співали й грали, їздили і […]
коломийки
1 post