-Загадку можете рішить (Кума кум питає): Летить…Ще й кричить… І кігтями махає?.. …-Добряче я отут подумав (Зійшло сім потів!);- То,либонь…електрик,куме, Падає з дротів(!!!)…
летить
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Загадку можете рішить (Кума кум питає): Летить…Ще й кричить… І кігтями махає?.. …-Добряче я отут подумав (Зійшло сім потів!);- То,либонь…електрик,куме, Падає з дротів(!!!)…