-Ой,подруго моя Міла, Розкажи мені про себе: Ти…серйозно захворіла (Лікар йшов від тебе)?.. -А до тебе заходив комбат (Міла миттю розійшлася); Але ж я…не б’ю в набат(!), Що…війна розпочалася?!.
лікар
Лікар дзвонить у частину: -Алло!!!Алло!!!Допоможіть (Виручайте медицину- Поліклініка горить)!!! Не гаючи й хвилини Полетіли в тую ж мить Із водою дві машини Ту пожежу загасить… Прилетіли:дим валує, А з вікон кричать: -Рятуйте,хто чує! Вже стіни горять! Рукава враз розкатали (Працюючи без упину);- І полум’я здолали (Десь за […]
-Скажу,куме,по секрету- З’явилась проблема: Призначили мені дієту;- Й виникла дилема… Лікар забув сказати (Ох,і накоїв біди!)- Коли на неї сідати: До чи після…їди?..
Таблеток сто(!)дістала (Були у куми з собою) І усі їх…поковтала, Запиваючи водою. Вголос кум подумав: -Ох,біда(!!!)яка у вас!.. Лікар порадив,кумо, Це робити повсякчас? -Ні.Стають непригодні Медикаменти тії, Бо кінчається сьогодні… Термін їх дії(!)…