П’яним(і побита міна) Прибув Муртаз. -Заплатив(питає Ніна) За світло та газ? -Досить!Іншим разом (І грюкнув дверями)… Бачиш:я-“під газом”, Та ще й з”ліхтарями”!
міна
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okП’яним(і побита міна) Прибув Муртаз. -Заплатив(питає Ніна) За світло та газ? -Досить!Іншим разом (І грюкнув дверями)… Бачиш:я-“під газом”, Та ще й з”ліхтарями”!