-Де тварин записали (Сусід питає Ядвигу) Тих,котрі не попали У”Червону книгу”? Почув від молодиці: -Записані дуже гарно Усі ці звірі(й птиці)… У книгу кулінарну!..
молодиці
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Де тварин записали (Сусід питає Ядвигу) Тих,котрі не попали У”Червону книгу”? Почув від молодиці: -Записані дуже гарно Усі ці звірі(й птиці)… У книгу кулінарну!..