Якось на дозвіллі Петра Мойсей питає: -Чому одяг на весіллі Наречена білий має? -Та ви,куме,ніби пень У якомусь забутті;- Це самий світлий день У її житті(!!!)… -Я поняв(Ну,”ха-ха”!- Зареготав Мойсей)… Чому костюм у жениха Чорний геть усей!!!
наречена
2 posts
-Ось горе де ходить (Біда незбагненна)- Заміж виходить… Моя(!)наречена!!! -За кого красуня руда Виходить,Євмене? -У тім то й біда, Що…за мене!..