-Що це,куме,таке сталось Із обличчям вашим (На”крутих”,може,нарвались, Чи на жінку Дашу)? -Вчора з вудкою сидів (Бачу:ніби пливе сом)- Я тихесенько присів, А тоді його…веслом! Він…з води та…за весло (Потемніло все довкола)… -Що ж воно ТАКЕ було??? -Та…аквалангіст Микола!..
нарвались
1 post