Не хотів би м’ячем буть (Упаси,Боже,і помилуй!);- Коли тебе об стійки б’ють Ногами(!)…щосили(!)… Навіть важко осягнуть Страждань у нього скільки- Весь час усі його товчуть, Й весь час по голові тільки!
не хотів
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okНе хотів би м’ячем буть (Упаси,Боже,і помилуй!);- Коли тебе об стійки б’ють Ногами(!)…щосили(!)… Навіть важко осягнуть Страждань у нього скільки- Весь час усі його товчуть, Й весь час по голові тільки!