Одного разу сірий ослик Потрапив в день під сірий дощик І поки дощик накрапав То ослик пісеньку співав Дощу він зовсім не боявся Бо він під дощиком купався А дощик радо танцював Бо ослик весело співав.
Ослик
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okОдного разу сірий ослик Потрапив в день під сірий дощик І поки дощик накрапав То ослик пісеньку співав Дощу він зовсім не боявся Бо він під дощиком купався А дощик радо танцював Бо ослик весело співав.