Запримітив якось пан: Як ніч наступає- Бере свічку слуга Іван І кудись зникає. * * * -Кажи:у яку влетів біду (Це що за мандрівки)?.. -На побачення іду До гарної дівки… -Ну,ти й боязливий (Пан зареготав)! А я от був сміливий І […]
пан
1 post