-Були часом”причуди”свої (Собі ж,вірно,на біду)- Обожнював тренер…нічиї (До чого я далі веду?)… -Як?!!-Жінка привстає,- Думка ЦЯ прийти могла? -Якщо ніхто не виграє, То…дружба перемогла!.. -Щось ніяк не доходить?- Надійка знов спитала. -Коли ж нічия не виходить, То…дружба програла!..
перемогла
1 post