-О,трибун перепади… Що?!.Біс у ребро їм і в печінку;- Показують…же,гади… Некрупним планом…гарну жінку!..
перепади
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-О,трибун перепади… Що?!.Біс у ребро їм і в печінку;- Показують…же,гади… Некрупним планом…гарну жінку!..