-Що означає”самурай”: Це-шах чи інший правитель (Питає кума кум Турай), Чи бог якийсь,чи вчитель? І відповів кум Феоктист: -Не шах,не бог,не вчитель, А…страшенний егоїст(!), Й…комфорту любитель(!). -Такий звідки”викрутас” (Дуже подивувався кум Турай)? -Ніяк не доходить до вас?- Тому що-САМ,тому що-У РАЙ!
Першій вчительці
2 posts
ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ Всі питання, всі бажання, Вчителько, усі до Вас! Ми Вам вдячні за навчання – Я-красуня та весь клас! Світлі промені пізнання Надсилаєте до нас, Ваше щире виховання Пам’ятаймо повсякчас! Дзвенислава Гай-Нижник […]