Переможець забігу Не стримав печалі, Одержавши…фігу Замість медалі… -З доріжки,як нада, Й на крок не зійшов; Другим не завадив І першим прийшов!.. Старвся ж,Аллусю, Не шкодуючи ніг?!. -Так він же,дідусю… Під бар’єрами(!)біг!..
першим
1 post