-Ой,подруго моя Міла, Розкажи мені про себе: Ти…серйозно захворіла (Лікар йшов від тебе)?.. -А до тебе заходив комбат (Міла миттю розійшлася); Але ж я…не б’ю в набат(!), Що…війна розпочалася?!.
подруго
2 posts
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Ой,подруго моя Міла, Розкажи мені про себе: Ти…серйозно захворіла (Лікар йшов від тебе)?.. -А до тебе заходив комбат (Міла миттю розійшлася); Але ж я…не б’ю в набат(!), Що…війна розпочалася?!.