Діти – це снага до життя! Велика, безмірна скриня добра. Діти – це великі надії! Рано, чи пізно, здійснять наші мрії. Діти – це промені сонця! Стукають завжди у “людські віконця”. Я дітям відкрию “віконце своє”, Що носить ім’я – “серце моє”! 04.02.2010 р.
Поезія,радість
1 post