Прощебетало ще з порога Филимона найменше маля: -Казав,тату,наш”географ”, Що…крутиться Земля(!)… Глянув на хлопчину: -Отаке пропащо!!!- Скажи йому,сину… Хай…закусює краще!
пропащо
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okПрощебетало ще з порога Филимона найменше маля: -Казав,тату,наш”географ”, Що…крутиться Земля(!)… Глянув на хлопчину: -Отаке пропащо!!!- Скажи йому,сину… Хай…закусює краще!