Лара(засмучена дуже) Пожалілась Саші: -Образили мене,муже, На базарі нашім… Хвойдой обізвали Й старою шкарепою, А в кінці назвали Повною дурепою!.. -Та не переймайся (Прикрощі бувають)! Казав же:не шляйся Там…де тебе знають!
прикрощі
1 post