А я люблю весну так тиху і чарівну Так ніжну і пахучу Так свіжу і нову. Я так люблю весну – цнотливу і невинну Таку гарячу і таку п’янку. ілюстрація з інтернету
Присвята
2 posts
Якби бігти могла – то побігла б, Якщо б крила мала то знялася б увись! Й хоч хвороба стиснула все тіло Але я все ж думками літати учусь. І нехай я не зможу в цім світі Поблукати просторами житніх полів – Я думками до моря буду летіти, До безкраїх горизонтів […]