-От,лиха година (Сказала Маруся)- Не бачу блондина В команді,дідусю? -Не буде перед народом (Саме так гадаю);- В тіні +40,а він родом З холодного краю. -Не зрозуміть мені, Промені як заважають;- Поле ж не в тіні?!.;- Хай на сонці грають!..
родом
1 post